Title Start Date Start Time End Date End Time Location
Carnaval: GEEN clubavond Tuesday, 13 February 2018 7:30 Tuesday, 13 February 2018 10:30
Fotobespreking foto's Verrassingstocht Siemerink (digitaal + FvdM) Tuesday, 27 February 2018 7:30 Tuesday, 27 February 2018 10:30 Concordia, Hooge Zwaluwe
Presentatie/lezing Andrea Gulickx Tuesday, 13 March 2018 7:30 Tuesday, 13 March 2018 10:30 c
Fotobespreking foto's Thema Food + vrij werk (passe partout + FvdM) Tuesday, 27 March 2018 7:30 Tuesday, 27 March 2018 10:30 Concordia, Hooge Zwaluwe
Lezing/presentatie Arca/Moerdijk (druktechnieken) Tuesday, 10 April 2018 7:30 Tuesday, 10 April 2018 10:30 Plaza 11-E, 4782 SL MOERDIJK
Lezing/Presentatie door Anita Bosker bij Fotoclub Groei en Bloei Wednesday, 18 April 2018 7:30 Wednesday, 18 April 2018 10:30 Breda (locatie volgt nog)
Fototocht Verbeke/Stekene (B) Sunday, 22 April 2018 9:00 Sunday, 22 April 2018 2:00 Stekene (B)
Fotobespreking Vrij Werk (digitaal) Tuesday, 24 April 2018 7:30 Tuesday, 24 April 2018 10:30 Concordia, Hooge Zwaluwe
Fotobespreking foto's Dordrecht uitwisseling Spijkenisse Tuesday, 08 May 2018 Tuesday, 08 May 2018 Concordia, Hooge Zwaluwe
Lezing/presentatie portretfotografie Tuesday, 22 May 2018 7:30 Tuesday, 22 May 2018 10:30 Concordia, Hooge Zwaluwe
Fototocht grafische natuurfotografie Sunday, 27 May 2018 9:00 Sunday, 27 May 2018 2:00 N.t.b.
Fototocht buitenfotografie Tuesday, 05 June 2018 7:00 Tuesday, 05 June 2018 9:00 N.t.b.
Uitwisseling met andere fotoclub Tuesday, 19 June 2018 7:30 Tuesday, 19 June 2018 10:30 N.t.b. of Concordia, Hooge Zwaluwe
Fotobespreking Affichefoto t.b.v. Expo FGP Tuesday, 03 July 2018 7:30 Tuesday, 03 July 2018 10:30 Concordia, Hooge Zwaluwe
Inleveren + bespreken foto's Benevisie + Fotobespreking grafische natuurfotografie Tuesday, 28 August 2018 7:30 Tuesday, 28 August 2018 10:30 Concordia, Hooge Zwaluwe
Fotoshoot bij Adri van Bergen Tuesday, 11 September 2018 7:00 Tuesday, 11 September 2018 9:30 Hespelaar 4 - Den Hout
Voorbereidingen t.b.v. Expo FGP Tuesday, 25 September 2018 7:30 Tuesday, 25 September 2018 10:30 Concordia, Hooge Zwaluwe
Ophangen fotgo's t.b.v. Expo FGP Friday, 05 October 2018 7:00 Friday, 05 October 2018 8:00 Gummaruskerk, Wagenberg
Expositie FGP Saturday, 06 October 2018 1:00 Saturday, 06 October 2018 5:00 Gummaruskerk, Wagenberg
Feestavond FGP Saturday, 06 October 2018 6:00 Saturday, 06 October 2018 11:30 N.t.b.
Expositie FGP Sunday, 07 October 2018 11:00 Sunday, 07 October 2018 5:00 Gummaruskerk, Wagenberg
Lezing/presentatie dierenfotografie Tuesday, 09 October 2018 7:30 Tuesday, 09 October 2018 10:30 Concordia, Hooge Zwaluwe
Fototocht naar dierentuin Sunday, 21 October 2018 9:00 Sunday, 21 October 2018 2:00 N.t.b.
Fotobespreking vrij werk (p.p.) Tuesday, 23 October 2018 7:30 Tuesday, 23 October 2018 10:30 Concordia, Hooge Zwaluwe
Technische avond verzorgd door Camera Express Breda Tuesday, 06 November 2018 7:30 Tuesday, 06 November 2018 10:30 Concordia, Hooge Zwaluwe